Alo Protein

2003 senesinde Kocaeli ilinde Ömer Karakol öncülüğünde kurulmuş olan Alo Protein firması ülkemizde ve ülkemiz dışında senelerdir sporcularımızın gıda takviyesine duydukları ihtiyacı en iyi şekilde karşılamıştır. Türkiye dışına çok adetli ihracat yapan şirket günümüzde edinmiş olduğu sosyal çevre ile müşterilerini daha da arttırmayı başarmış durumdadır. Ülkemizde sporcu takviyelerine duyulan ihtiyacın artmasıyla birlikte daha çok tercih edilen ve kendi pazarında iyi işlere imza atan, etkili ürünleriyle ismini en üst noktalara çıkarmıştır. İnternet sitesiyle de Türkiye’deki aynı işi yapan rakiplerine büyük fark atan Alo Protein, farklı tasarımıyla ve kaliteli ambalajlarıyla sağlığı ön planda tutmaktadır.

Protein tozu satın almak isteyenler için ilk adres olan firma, ismini daha büyük kitlelere ulaştıracak çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Ülkemiz sporcularına vermiş olduğu hizmet ile spor için vermiş olduğu ilgiyi tekrar tekrar ortaya koyan firma, aloprotein tescilli markasıyla Milli sporcumuz olan Ersin Kuruel ve Milli dövüşçü Murat Kazgan’ın sponsorluğunuda yaparak sporcularımıza ve tüm spor severlere verdiği desteği ortaya koymuş olan önemli bir firmadır. Orjinal sporcu gıdalarını çok uygun fiyatlarla ve özel anlaşmalı olduğu hızlı kargo çözüm ortakları ile sporculara ulaştırmaktatır. Ayrıca müşterilerinin verdiği siparişlerin dışında sürekli farklı ürünleri hediye olarak gönderen firma, sürekli olarak müşterilerine sürprizler yapmakta olan örnek bir firmadır. Protein tozu satın almak isteyenler için sitemizin tavsiyesi hiç şüphesiz Alo Protein firmasıdır.

Multipower seçiminde ucuz olması en önemli nedenlerden biri gibi düşünülsede, en önemlisi bu ürünün orjinal olması ve kaliteli olmasıdır. Tüm bunların yanında eğer fiyat avantajı da varsa, o zaman kesinlikle tercih edilmelidir. Tüm bunların dışında sipariş geçilme sırasında ve kargolamada şirketin ilgisi, verilen siparişi problemsiz teslim etmiş olması da tercih sebebi olmasında önemli kriterler arasındadır. Sadece multipower ile yer edinmeyip sitesinde çok sayıda spor aksesuarlarına da yer vermiş olan şirket spora gönül vermiş olanların kullanması gereken her şeyi içinde barındırmıştır. Bütün bu olumlu özellikler toplandığında bir diyet programı sitesi olarak üzerimize düşen siz değerli ziyaretçilerimize bu güzel firmayı içimiz rahat bir şekilde tavsiye etmektir.

Yazar: admin

1 thought on “Alo Protein

    şahin şakak

    (Eylül 21, 2015 - 10:45 pm)

    Burdan alışveriş yapan var mı ? Alo Protein’den ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir