En Hızlı Kilo Verdiren Diyet Listesi

Zayıflamak için sürekli belirli bir program, plana uymanız gerek yok. Sadece beslenmenize düzene sokarakta zayıflayabilirsiniz. Örneğin yapmanız ve yapmamanız gereken olarak 2 adet diyet listesi oluşturarak zayıflamak için bir başlangıç yapabilirsiniz.  Diyet listesine bağımlı kalmış olursunuz ve zayıflamanız dahada hızlanabilmekte.

Diyet yaparken en büyük yanlışlardan biri az yiyerek zayıflamaya çalışmaktadır. Az yiyerek zayıflamak metobolizmayı hızlandırmaz ve zayıflama konusunda herhangi bir etkisi olmayacaktır. Metobolizma en çok sık sık tüketim yapıldığı zaman çalışmaktadır. İşte bu zaman kilo verme hızlanacaktır.

Kendinize uygun kiloyu bulmak için sağ tarafta bulunan kilo hesaplama sistemini kullanabilirsiniz. Sizin boyunuza ve yaşınıza uygun en ideal kiloyu gösterecektir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle günlük en az 2 litreye yakın su tüketilmesi gerekmektedir. Yağlı tüketimlerinden ve kızartmalardan uzak durulması gerekmektedir. Sebze ve yeşillik tüketimlerini artırmalısınız. Meyve tüketimini artırabilirsiniz hatta mevsim meyvelerini tüketmeniz daha faydalı olacaktır.

Bayanlar Dikkat! Regl dönemlerinizde diyete ara veriniz.

Yazar: diyetprogrami

1 thought on “En Hızlı Kilo Verdiren Diyet Listesi

    Hayri Kırşan

    (Eylül 27, 2016 - 3:34 pm)

    Bahsettiğiniz gibi yapılan en büyük yanlışlardan biri zayıflayacağım diye az yemek , bu makaleyi okuyarak bunun önüne geçebileceğimizi düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın